Pozostałe realizacje

W poszukiwaniu placów garażowych, hal lub wiat wstąp do Świata Garaży

W naszej ofercie są również bramy podnoszone, zespoły garażowe, hale, wiaty na drewno i place garażowe. Wszystko, czego potrzebują Państwo na swojej posesji znajduje się właśnie u nas.

Oferujemy kompleksowe wykonanie i montaż garaży w zabudowie szeregowej. To instalacja, która składa się z kilku garaży blaszanych obok siebie. To Państwo decydują, jak wiele garaży ma składać się na taką zabudowę. Państwo wybierają także rodzaj garaży, kolor blach, wymiary – w razie pytań lub sugestii, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy nie tylko rzetelność prac i wysoką jakość oferowanych usług, ale także dostawę i montaż – nie muszą Państwo martwić się o nic, co związane z technicznymi sprawami budowy garaży lub kompleksu garażów.

Kompleksy garaży blaszanych to doskonałe rozwiązanie dla wynajmujących garaże. To także dobre i ekonomiczne rozwiązanie dla firm transportowych oraz prywatnych odbiorców, którzy na swoich posesjach chcą mieć więcej niż jeden garaż blaszany. Garaże w zabudowie szeregowej spełnią Państwa wymagania, obniżając cenę projektu do minimum i gwarantując jakość, której Państwo szukają.

Nasza firma oprócz kompleksu garaży, oferuje także hale i wiaty śmietnikowe produkowane na specjalne zamówienia. Na załączonych obrazach prezentujemy przykładowe blaszaki w zabudowie szeregowej, hale i wiaty, które zostały stworzone przez naszą firmę.

Mają Państwo możliwość zamówienia hali lub wiaty dowolnej wielkości. Oferta odpowiada wymaganiom firm, które potrzebują większych przestrzeni, niż zwykły garaż blaszany. Wiaty garażowe blaszane są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą zbudować garaże dla maszyn (ciężarówek, maszyn rolniczych, maszyn produkcyjnych) lub magazyny towarowe. Konstrukcja jest stabilna, solidna i nie wymaga dużych kosztów realizacji, ani zaangażowania specjalistów budownictwa – hale garażowe i blaszane wiaty zapewnią bezpieczeństwo Państwa towarom w znacznie niższej cenie niż ich murowane odpowiedniki!

Nasza oferta jest bardzo elastyczna. Mają Państwo możliwość wyboru dowolnych bram garażowych oraz dachów i samych konstrukcji z blachy. W ofercie znajdą Państwo między innymi wiaty garażowe samochodowe, które budujemy z dachem jedno lub dwuspadowym oraz wiaty wolnostojące lub przyścienne.

Nasze realizacje wykonują profesjonaliści. Na każdym etapie realizacji towarzyszą Państwu specjaliści – jeżeli nie są Państwo pewni, jaką wiatę wybrać, jaki rodzaj dachu będzie lepszy, których typ blachy zastosować lub jaką bramę zainstalować – służymy radą i pomocą.

Świat Garaży oferuje nie tylko budowę garaży blaszanych, wiat, kojców dla psów lub zespołów garaży, ale także usługę zaprojektowania i wyprodukowania dla Państwa bram garażowych. Jak wiadomo – bramy garażowe są koniecznym elementem każdego budowanego obiektu. Nie tylko garaży – także wiat, hal, schowków budowlanych i innych obiektów. To one chronią budynek i wszystkie rzeczy, które znajdują się w środku.

Bramy garażowe produkuje nasza firma – w ofercie znajdą państwo bramy garażowe uchylne oraz bramy dwuskrzydłowe. Dopasowujemy je rozmiarem i wyglądem do potrzeb klienta. Istnieje możliwość zamówienia całej blaszanej konstrukcji lub wyłącznie samej bramy – dopasujemy się do Państwa potrzeb. Gwarantujemy jakość, profesjonalne wykonanie i kompleksowy montaż.

W razie problemów lub chęci konsultacji – służymy radą. Mają Państwo możliwość wyboru różnych rodzajów bram, w różnych kolorach i wykończeniach oraz rozwiązaniach funkcjonalnych. Zarówno bramy garażowe dwuskrzydłowe, jak i uchylne wykonujemy w dowolnej kombinacji kolorów, rozmiarów i zabezpieczeń. Wybierają Państwo to, czego faktycznie potrzebują. Jeśli jedna nie wiedzą Państwo na co się zdecydować, chętnie doradzimy, sprawdzając wszelkie niuanse obiektu i przedstawiając projekt bramy czy całej zabudowy.

Zalety bram garażowych z naszego sklepu:

  • najniższa cena i najwyższa jakość bram,
  • niezawodne mechanizmy zamykające, dostarczane wraz z bramami,
  • w bramach uchylnych stosujemy najsolidniejsze profile metalowe lub stalowe (zamknięte),
  • wygoda w użytkowaniu,
  • trwałość produktów – nasze bramy przetrwają pokolenia,
  • funkcjonalne i estetycznie wykonane,
  • możliwość wyboru dowolnego koloru, rodzaju zamknięcia i wymiaru bram.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe garaże blaszane a także:

– garaże blaszane ocieplane,

– garaże blaszane wolnostojące,

– garaże metalowe,

– garaże betonowe.

Ceny poszczególnych garaży są różne z racji tego, ze każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

U nas zamówisz każdy garaż blaszany. Musisz jedynie podać nam wymiary podłoża oraz dodatkowe informacje, o które Cię poprosimy.

Jak ocieplić garaż blaszany?

Najprościej zrobisz to, kontaktując się z naszą firmą. Niezależnie od tego, jakie zamówienie złożysz, czy to będzie kompleks garaży blaszanych, schowek budowlany, hala, brama garażowa lub wiata – wszystko wykonamy z pełnym profesjonalizmem. Wystarczy, że wspólnie uzgodnimy szczegóły (rodzaj blachy, kolor blachy, rodzaj dachu, wymiary, dodatkowe dane dotyczące konstrukcji). Przygotujemy rzetelną wycenę, przedstawimy projekty, wreszcie przyjedziemy do Państwa.

Jeśli posiadają Państwo własny projekt garażu blaszanego czy garażu dwustanowiskowego, to zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wycenę realizacji projektu. Odezwij się do nas – napisz biuro@swiatgarazy.com {TU TRZEBA PODLINKOWAĆ] lub zadzwoń +48 690 301 426, +48 690 892 862.

Gwarantujemy, że nie zawiodą się Państwo na kontakcie, cenach i jakości wykonania!

Mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą przez serwis Allegro. Mamy tam m.in. kojce dla psów, bramy garażowe, garaże blaszane i inne.

Zobacz nasze aukcje allegro

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426