Podłoże

Garaże blaszane, czyli popularnie zwane blaszaki wytwarzamy od podstaw w naszej firmie. Zapewniamy również kompleksowe związane z doradztwem, konstrukcją i montażem. Finalny moment każdego zamówienia następuję po przywiezieniu konstrukcji na teren umówiony z klientem. Postawienie garażu blaszanego jest możliwe tylko po wyznaczeniu i przygotowaniu miejsca przez klienta.

Nasi pracownicy przystąpią do montażu garażu tylko wtedy, gdy podłoże zostanie przygotowane. To zadanie osoby zamawiającej blaszaną konstrukcję. Poniżej zamieszczamy dokładną instrukcję przygotowania podłoża, na którym nasza ekipa wykona montaż garażu.

  • Podłoże musi być równe i wypoziomowane.

  • Najlepszym rozwiązaniem będzie wylewka betonowa powiększona o około 10-15 centymetrów szerokości i długości ponad wymiary garażu.

  • W niektórych przypadkach (przy twardym gruncie) wylewkę zastępują stopy betonowe w ilości minimum 4 – na każdym rogu podłoża.

  • Do wyprofilowania i utwardzenia podłoża można użyć betonowych prefabrykatów, płyt, popularnych trelinek lub zwykłych cegłówek.

Tak przygotowane podłoże będzie dobrym fundamentem pod garaż blaszany.

Jednak odradzamy wykonywanie podłoża z kostki brukowej ze względu na utrudnione kotwienie garażu.

W razie pytań – zapraszamy do kontaktu, chętnie podpowiemy każdemu klientowi, jak przygotować podłoże pod wskazaną konstrukcję.

Mamy dostępne różne rodzaje blach i kolory, mechanizmy – na pewno dostosujemy wszystko do Twoich potrzeb.

 

Przykładowe podłoże garaży:

 

podłoże pod garaż blaszany

podłoże pod garaż blaszany

 

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426