Garaże w zabudowie szeregowej

Garaże w zabudowie szeregowej

Doskonale wiemy, że nasze samochody, rowery, hulajnogi czy kosiarki średnio znoszą nieustanną ekspozycje na czynniki atmosferyczne. Wszyscy wolimy parkować pod dachem. Równie istotną kwestią są sprawy związane z bezpieczeństwem. Zamknięty garaż zdecydowanie lepiej zabezpieczy nasze aut. Dlatego w ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór różnorodnych konstrukcji garażowych zbudowanych z najwyższej jakości blachy ocynkowanej, które będą stanowiły najlepsze rozwiązanie jako miejsce przechowywania auta i innych cennych rzeczy.

Ta część oferty kierowana jest do osób, które szukają garaży w zabudowie szeregowej. Są to konstrukcje, które nie mają specjalnej wewnętrznej ścianki podziałowe. Szczególnie są polecane dla firm i przedsiębiorstw szukających sposobu na magazynowanie swoich towarów lub garażowania dużej liczby aut. Garaże blaszane w zabudowie szeregowej będą idealnym rozwiązaniem dla uzupełnienia nowo budowanych osiedli mieszkaniowych a także wspólnot lokatorskich. Kupujący tam mieszkania cenią sobie dodatkową przestrzeń umożliwiającą bezpieczne zaparkowanie samochodu.

Nasze projekty obejmują montaż konstrukcji garażowych w zabudowie szeregowej w wielu dogodnych dla klienta lokalizacjach zarówno w centrum miast, jak i na obrzeżach. W przypadku osiedli domów jednorodzinnych umożliwiamy naszym klientom możliwość dopasowania wielu aspektów pod spersonalizowane preferencje.

Garaże blaszane w zabudowie szeregowej charakteryzują się specyficznymi danymi technicznymi:

  • ilość w jednym bloku wynosi od trzech do dwunastu boksów,

  • wysokość konstrukcji: frontu – 2,15m, tyłu – 1,9m,

  • szerokość wynosi 3m, długość 5m,

  • możliwość montażu bramy dwuskrzydłowej,

  • dach jednospadowy na tył,

  • atrakcyjna cena zaczynająca się od 1400 zł za jeden box.

Zastosowanie konstrukcji garażowych w zabudowie szeregowej daje poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom i komfort w codziennym użytkowaniu. Budowa szeregowa garaży gwarantuje każdemu mieszkańcowi własny garaż, dzięki temu nie problemu ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego.

Ze względu na stale rosnącą popularność tego typu konstrukcji garażowych skupiamy się na pozyskiwaniu najlepszej jakości materiałów, które zapewnią długoletnie korzystanie z zakupionych konstrukcji. Na każdy kroku staramy się zapewnić spełnienie każdej najmniejszej istotnej kwestii dla naszego klienta.

Wykonywane przez nas produkty są niezwykle trwałe, wytrzymałe i odporne na korozję. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów i usług. W razie, jeśli mieliby Państwo pytania lub wątpliwości nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać produkty do potrzeb. Zapewniamy wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie realizacji projektu.

Zapraszamy również do telefonicznego umówienia się na indywidualne spotkanie, podczas którego nasi pracownicy omówią z Państwem wszystkie warunki i okoliczności związane z realizacją projektu. Odezwij się do nas – napisz biuro@swiatgarazy.com lub zadzwoń +48 690 301 426, +48 690 892 862. To pozwoli nam zminimalizować ryzyko wystąpienia ewentualnych pomyłek. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszą forma reklamy, dlatego troszczymy się o to, aby towar, który Państwo u nas kupują był najwyższej jakości.

 

 

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426