Garaże dwustanowiskowe

Garaże blaszane dwustanowiskowe

Garaże blaszane dwustanowiskowe to nasza specjalność. Od jakiegoś już czas możemy zaobserwować wzrastającą liczbę aut na ulicach. Coraz więcej rodzin ma dwa samochody. Inni decydują się na auto miejskie i takie, które będzie odpowiednie na dłuższe trasy. Niezależnie od tego, które rozwiązanie dotyczy Państwa – to wszyscy musicie Państwo zmierzyć się z problemem organizowania miejsca na przechowywanie samochodów .

W odpowiedzi na wzrastający standard życia i potrzeby klientów wprowadziliśmy do naszej oferty garaże blaszane dwustanowiskowe, które możemy w pełni spersonalizować według wytycznych klienta. Stosowane przez nas rozwiązania dają możliwość wielu konfiguracji systemów i mechanizmów. Dzięki temu możemy stworzyć produkt w pełni odpowiadający potrzebom określonego klienta, w oparciu o wymagane funkcjonalności, walory wizualne i ustalony budżet. Z łatwością dobierzemy garaż blaszany do przedstawionych warunków lub wykonamy taki, który będzie dostosowany specjalnie do Państwa.

Spośród wszystkich modeli garaży dwustanowiskowych największą popularnością naszych klientów cieszy się blaszak wykonany z blachy ocynkowanej o wymiarach 6m x 5m z jednospadowym dachem na tył, z bramą uchylną.

Dla tych, którzy cenią sobie walory estetyczne chcemy zaproponować proponujemy garaże dwustanowiskowe wykonane z blachy kolorowej, które są również ocynkowane i pokryte specjalistycznym lakierem, dającym możliwość dopasowania konstrukcji garażowej do koloru elewacji lub całego budynku mieszkalnego. Oferujemy możliwość skorzystania z więcej niż jednej opcji kolorystycznej zastosowanej przy budowie pojedynczego produktu.

Dla osób zamieszkujących tereny górskie i podgórskie, gdzie warunki atmosferyczne są bywają trudne, zwłaszcza w okresie zimowym szczególnie rekomendujemy garaże blaszane dwustanowiskowe z dachem dwuspadowym. Zastosowanie takiego rozwiązania gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania garażu bez względu na panujące warunki atmosferyczne, nawet podczas dużych opadów śniegu. Mamy również coś dla fanów aut o większych gabarytach – auta terenowe i inne skryją się w garażu o wymiarach 6m x 6m, co zapewni kierowcom większy komfort użytkowania.

Zalety garaży blaszanych dwustanowiskowych

  • Wykonamy garaż dwustanowiskowy o dowolnych rozmiarach.

  • Niezależnie od tego, jaki rozmiar garażu dwustanowiskowego Państwo potrzebują, my oferujemy wszystkie dostępne w naszej firmie materiały do jego wykonania (kolory, faktury, wykończenia).

  • Garaże dwustanowiskowe dają możliwość wykorzystania miejsca oddzielającego auta – można je wykorzystać jako przestrzeń dla narzędzi i sprzętów.

  • W projekcie garażu dwustanowiskowego klient decyduje o wymiarze konstrukcji, typie blachy, rodzaju dachu garażu, wstawieniu dodatkowych drzwi lub okien, wstawieniu szerokiego panelu w bramach.

W naszej ofercie mamy również rozwiązanie dla aut zdecydowanie większych gabarytów takich jak busy czy samochody dostawcze. Specjalnie dla Państwa potrzeb wykonamy większe konstrukcje dwustanowiskowe jak wiata o wymiarach 8m x 8m, która charakteryzuje się dodatkowym podwyższonym światłem wjazdu, co pozwoli na przechowywanie każdego możliwego rodzaju samochodu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą blaszanych garaży dwustanowiskowych. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do odwiedzenia naszego biura albo telefonicznej konsultacji z naszymi specjalistami. Zależy nam na dopasowaniu oferty do wymagań naszego klienta, więc chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Garść porad

– Pamiętaj, że przygotowana pod blaszak przestrzeń musi być większa o minimum 20 cm od obszaru faktycznego samego blaszaka zarówno w długości, jak i szerokości.

– Ustal optymalną odległość między samochodami, które będą stać w garażu. To konieczne, żeby móc wygodnie wsiadać i wysiadać z auta. Podstawową szerokością naszych garaży blaszanych jest 6m, to spełnia warunki optymalizacji funkcjonowania w przypadku większości standardowych pojazdów. Nasze standardowe garaże mają wymiary 6m x 5m. Jest to konstrukcja bazowa, z możliwością zmiany wielu parametrów.

– Dobrze przemyśl kwestię tego, gdzie postawić garaż.

– Zastanów się, czy nie zainwestować trochę więcej środków. I choć ta kwestia może okazać się problematyczna, bo przecież blaszak to ekonomiczne rozwiązanie, to trzeba mieć na uwadze, że nie jest to instalacja, która będzie w otoczeniu Twojego domu miesiąc. Taki garaż posłuży przez wiele lat, więc może warto zainteresować się również jego wyglądem.

Oferowane wyposażenie garaży blaszanych dwustanowiskowych

Każde zamówienie jest przez nas rozpatrywane indywidualnie. Jeśli znalazłeś w naszej ofercie produkt, który w pełni Cię zadowala, to świetnie. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś choć trochę innego – daj nam znać! Naszym celem jest zapewnienie pełnego komfortu użytkowania, więc jeśli tylko chcesz wstawimy bramę uchylną, zastosujemy dach dwuspadowy lub przygotujemy specjalne otwory na okna, które zapewnia naturalne światło, a nawet automat do bram. Możemy również wydłużyć miejsce postojowe do 6 metrów, zastosować nity dobrane ściśle pod kolor całej konstrukcji.

Zapewniamy najwyższą jakość garaży przy jednoczesnej gwarancji najniższej możliwej ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych konstrukcji blaszanych.

Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Istnieje również możliwość umówienia się na indywidualne spotkanie, podczas którego nasi pracownicy omówią z Państwem niezbędne szczegóły indywidualnego projektu.

Odezwij się do nas – napisz biuro@swiatgarazy.com lub zadzwoń +48 690 301 426,

+48 690 892 862. {TU TRZEBA PODLINKOWAĆ}

Zadowolenie naszych klientów to dla nas najlepsza wizytówka. Dzięki satysfakcji naszych klientów możemy dalej się rozwijać. Cieszymy się, że możemy pracować dla Państwa i pomagać w realizacji potrzeb.

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426