Garaże blaszane dwuspadowe

Garaże blaszane dwuspadowe

Garaże blaszane dwuspadowe

W naszej ofercie mogą Państwo również odnaleźć garaże blaszane z dwuspadowymi dachami, które są dostępne w wielu wariantach. Te konstrukcje przewidują najwięcej funkcjonalności. Obserwujemy wzrost zainteresowania klientów naszymi produktami. Jest to spowodowane wzrostem liczby aut na drogach oraz ogólnym podwyższeniem standardu życia – mamy więcej aut, rzeczy, towarów, otwieramy więcej firm, więc musimy składać gdzieś materiały i towary. Coraz więcej z często zmienia miejsce zamieszkania, więc wznoszenie murowanych budowli kompletnie mija się z celem, szkoda czasu i środków na pozyskanie odpowiednich pozwoleń i kupno materiałów.

Nasze dane sprzedażowe potwierdzają to, że garaże blaszane cieszą się stałą popularnością, głównie ze względu na uniwersalny charakter użytkowania. Cieszą się uznaniem wśród klientów indywidualnych i instytucjonalnych, dlatego, że charakteryzują się atrakcyjną ceną w stosunku do najwyższej oferowanej przez naszą firmę jakości. Oszczędność, czasu, nerwów i wreszcie pieniędzy związanych z załatwianiem spraw administracyjnych daje znaczną przewagę nad typowymi garażami murowanymi.

Ergonomia garaży blaszanych dwuspadowych daje szerokie możliwości użytkowania konstrukcji garażowych. Choć większość naszych klientów przechowuje w blaszakach samochody, motocykle lub inne maszyny, to warto pamiętać, że taka konstrukcja garażowa może posłużyć również jako miejsce magazynowania i przechowywania różnorodnych przedmiotów i materiałów niezbędnych w naszym życiu lub przestrzeń rozrywki, gdzie wstawimy stół bilardowy.

Gwarantujemy Państwu, że nasze garaże blaszane dwuspadowe wykonujemy z najwyższej jakości dostępnych materiałów budowlanych. W Świecie Garaży pracują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy troszczą się o najmniejszy szczegół związany z realizacją Państwa zamówienia.

Blaszaki dwuspadowe ze Świata Garaży

Konstrukcja garażowa z dwuspadowym dachem staje się szczególnie popularna. Obserwując wybory naszych klientów i realizację ich zamówień możemy stwierdzić, że ten typ blaszaka sprawdza się w zdecydowanej większości przypadków. Wielu naszych klientów wybiera właśnie ten model garażu blaszanego zważywszy na jego walory estetyczne i funkcjonalność. Ich główną zaletą jest łatwość codziennego użytkowania z uwagi na konstrukcję dachu.

Dwuspadowy dach gwarantuje, że połać dachu jest podzielona na dwie części, co umożliwia zwiększenie kąta nachylenia konstrukcji dachowej. Będzie to bardzo pomocne w sytuacji, kiedy w naszych rejonach spadają duże ilości opadów atmosferycznych – z takiego dachu dużo łatwiej pozbyć się zalegającego śniegu i zanieczyszczeń. Decydujący się na zakup garażu blaszanego dwuspadowego mają do dyspozycji również dodatkową przestrzeń, która może zostać zagospodarowana miejsce do przechowywania czy magazynowania wielu przedmiotów. Taka konstrukcja dachu umożliwia zamontowanie kolejnego udogodnienia – automatycznego otwierania bram, co daje dużą swobodę codziennego użytkowania garażu blaszanego dwuspadowego.

W ofercie naszej firmy mamy modele garaży blaszanych dwuspadowych zarówno jednostanowiskowych jak i dwu- a nawet wielostanowiskowych w zabudowie szeregowej. Wybrany wariant garażu blaszanego dwuspadowego zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji zamawiającego. Wszystko jest dostosowane do potrzeb i wymagań klienta, a cena naszych blaszaków pozostaje atrakcyjna.

W swojej ofercie oprócz produktów dostępnych od ręki, mamy również usługi indywidualne. W przypadku, kiedy zdecydują się Państwo na projekt o innych parametrach niż standardowe, prosimy o telefoniczne umówienie się na konsultację, podczas której ustalimy wszystkie warunki realizacji projektu. Podczas konsultacji uzgodnimy dokładny wygląd konstrukcji garażowej, dzięki czemu zyskają Państwo stuprocentowe zadowolenie i pełnię satysfakcji. Klienci, którzy zdecydują się na projekt indywidualny, mogą decydować o:

  • wymiarach blaszanej konstrukcji,
  • rodzaju blachy, z której zostanie wykonana konstrukcja garażowa,
  • rodzaj dachu,
  • kolorze
  • różnego rodzaju ulepszeniach, mających poprawić wygodę użytkowania garażu (uchylna brama, możliwość wstawienia drzwi czy otworów okiennych).

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zainteresowanych, staramy się regularnie wprowadzać upusty, rabaty i zniżki, co pozwala na zaoszczędzenie znaczących środków finansowych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Konstrukcja blaszaka dwuspadowego i jego montaż właściwie niczym nie różni się od budowy zwykłych garaży blaszanych. Podstawowa różnica jest tylko w budowie dachu, a co za tym idzie w funkcjonalności. Dwuspadowa konstrukcja dachu ma większą wytrzymałość i daje poczucie bezpieczeństwa. Montaż konstrukcji garażowej blaszanej dwuspadowej nie jest skomplikowany i zazwyczaj nie zajmuje więcej niż godzinę. Co znaczy, że decydujący się na zakup garażu blaszanego dwuspadowego mogą z niego korzystać już tego samego dnia, którego został zamontowany w wyznaczonym przez klienta miejscu.

Konstrukcje garażowe dwuspadowe ułatwia Wam codziennie funkcjonowanie. Zwykle nasze produkty służą jako przechowalnie dla samochodów i rowerów, podczas gdy innym służą jako typowe pomieszczenia gospodarcze, gdzie przechowują niezbędne przedmioty, na które nie ma miejsca w domach takie jak: kosiarki, maszyny związane z pracami ogrodowymi czy narzędzia. Jeszcze inni wykorzystują garaże jako miejsca przeznaczone do celów rozrywkowych, wstawiając tam na przykład stół do gry w ping – ponga czy stół bilardowy.

Z chęcią odpowiemy na każde nurtujące pytania a także rozwiejemy wszelkie pojawiające się wątpliwości.

Odezwij się do nas – napisz biuro@swiatgarazy.com lub zadzwoń +48 690 301 426, +48 690 892 862. Razem wybierzemy dla Ciebie garaż.

 

 

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426