Garaże blaszane drewnopodobne premium

Garaże blaszane drewnopodobne premium

 

Garaże blaszane drewnopodobne 

To garaże wykonane z blachy łudząco przypominającej naturalne drewno. Wygląd tych garaży jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie klientów rzeczami, które oprócz swoich funkcji użytkowych będą również estetycznie wykonane. Jednocześnie nie będą wymagały od klienta zbyt wiele czasu i pracy włożonych w postawienie garażu jak choćby garaże drewniane. Budowa garażu drewnopodobnego z blachy nie wymaga kupienia materiału, znalezienia wykonawcy, impregnacji i malowania, więc jest oszczędnością środków i czasu. Wystarczy się z nami skontaktować, a my w ciągu 7 dni postawiamy garaż w określonym miejscu, który nie będzie straszył nienaturalnie błyszczącą blachą.

Garaże blaszane drewnopodobne oferujemy również w wersji z dwuspadowym dachem. Polecany szczególnie tam, gdzie w okresie zimowym można spodziewać się obfitych opadów śniegu oraz dla tych, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni na użytkowej.

Garaże blaszane drewnopodobne premium charakteryzują się największą na rynku odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne i atmosferyczne, dzięki temu dodatkowej warstwie ochronnej – oprócz warstwy cyny, blacha jest powleczona podkładem i właściwą warstwą lakieru, która decyduje o końcowym wyglądzie garażu.

Finalny wygląd zamówionego produktu jest zależny od upodobań klienta. On wybiera zarówno kolor elewacji, jak i rodzaj imitowanej stolarki. Oferujemy naszym klientom warianty blachy przypominającej drewno w kolorze orzecha i złotego dębu. Orzech jest odcieniem ciemniejszym. W celu uzyskania naturalnego efektu proponujemy użycie dwóch odcieni w jednej realizacji.

Niezależnie od wyboru klienta (blacha ocynkowana lub blacha jednolita) wykonujemy garaże blaszane drewnopodobne premium we wszystkich możliwych do wyboru wymiarach oraz konfiguracjach.

W naszej ofercie mamy do wyboru garaże blaszane o wymiarach*:

 • garaże blaszane drewnopodobne 3m x 5m,
 • garaże blaszane drewnopodobne 4m x 6m,
 • garaże blaszane drewnopodobne 6m x 5m,

* Wykonujemy na zamówienie konstrukcje według specyfikacji podanej przez klienta.

Popularne garaże blaszane?

Najczęściej wybieranym przez klientów modelem jest ten o uchylnej bramie. Na życzenie klienta możemy wykonać drzwi również w układzie poziomym charakteryzującym się szerokim panelem. Dzięki temu garaż blaszany drewnopodobny zyskuje dodatkowe wrażenie podobieństwa do konstrukcji wykonanej z naturalnego drewna. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy w jednym ze skrzydeł wejściowych zamontować drzwi, które zmaksymalizują komfort użytkowania.

Nasza firma oferuje swoim klientom segment produktów jakości premium, w którym nie ma miejsca na żadne kompromisy. To połączenie wysokiej jakości materiałów i profesjonalnej obsługi.

Zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny budynków, które nas otaczają są równie ważne. Zależy nam na tym, aby konstrukcja sprawiała najlepsze wrażenie pod względem estetycznym i funkcjonalnym. I właśnie dlatego naszą ofertę opracowaliśmy tak, aby znalazły się tam różnorodne, propozycje, łączące różne mechanizmy i rozwiązania tak, aby każdy mógł dobrać coś, co będzie odpowiadało jego indywidualnym potrzebom.

Nasza firma zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych pracowników, profesjonalnych w swej dziedzinie, którzy dbają o to, aby nasze blaszane garaże były najwyższej jakości. Dodatkowo nasze doświadczenie w branży architektonicznej zbierane przez ponad dwie dekady, pozwala nam tworzyć ciekawe projekty. Finalnie klient otrzymuje najlepszy produkt, odpowiadający jego potrzebom.

Garaże blaszane ze Świata Garaży

Garaże drewniane, choć mają wielu fanów ze względu na swój wygląd. Świetnie się prezentują, ale tylko kilka lat po wybudowaniu. Zaraz trzeba pamiętać o konserwacji takiej budowli, aby zapewnić jej estetyczny wygląd. Zresztą to i tak w pełni nie uchroni jej przed działaniem czynników atmosferycznych, więc wcześniej czy później stan takiego garażu znacząco się pogorszy. Wszystko to wiąże się z dodatkowymi kosztami. Blacha, z której produkujemy nasze garaże jest odporna na czynniki atmosferyczne i pozostanie w tym samym stanie przez długie lata.

Wiemy, że dla wielu naszych klientów naturalny wygląd budynków jest bardzo ważny, dlatego stworzyliśmy materiał, który wygląda właśnie jak naturalne drewno. Oferujemy garaże z jednospadowym lub dwuspadowym dachem, a także budynki posiadające bramy wjazdowe lub typowe drzwi.

Kupując garaż blaszany drewnopodobny w naszej firmie, klient ma pewność, że to będzie inwestycja na lata. Dodatkowo zawsze oferujemy atrakcyjne ceny i szybkość realizacji nawet przy skomplikowanych projektach.

Oferujemy różne warianty blaszanych garaży drewnopodobnych premium, ponieważ chcemy, żeby każdy klient mógł dobrać produkt dopasowany do swoich potrzeb. Wszystkie jednak nasze realizacje opierają się na wysokiej jakości materiałach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 • garaże jednostanowiskowe,
 • garaże wielostanowiskowe,
 • garaże jednospadowe,
 • garaże dwuspadowe,
 • garaże posiadające bramę uchylną,
 • garaże posiadające drzwi,
 • garaże posiadające otwór okienny.

Garaże blaszane – dobry wybór dla każdego

Garaż blaszany drewnopodobny to konstrukcja, która posłuży długie lata w niezmienionym stanie. Najczęściej nasi klienci wybierają blaszak, żeby służył jako garaż, ale warto pamiętać o tym, że można również traktować go jako dodatkową przestrzeń gospodarczą – idealnie sprawdzi się jako schowek czy przestrzeń rozrywkowa, gdzie wstawimy słów do bilarda lub tenisa stołowego.

Garaż to nie tylko miejsce na samochód czy różnego rodzaju narzędzia gospodarstwa domowego – to istotne miejsce jest równorzędne z innymi częściami domu. Dlatego właśnie staramy się ubogacić naszą ofertę i poświęcamy tyle miejsca względom estetycznym. Dzięki temu każdy z Państwa ma możliwość dobrania garażu, który odpowiada oczekiwaniom użytkowników zarówno pod względem użyteczności i funkcji, jak i wyglądu.

Chcemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na proponowane poniżej produkty:

 • blaszane ocynkowane ogniowo,
 • z powlekanych blach akrylowych,
 • nowoczesne, z blachy imitującej drewno,
 • blaszane dwustanowiskowe,
 • blaszane dwustanowiskowe dwuspadowe,
 • blaszane w zabudowie szeregowej,
 • uchylne podnoszone do góry,
 • uchylne otwierane na boki,
 • metalowe.

Wielość konstrukcji i stosowanych rozwiązań to dowód na to, jak bardzo się rozwinęliśmy. Dwadzieścia lat obecności na rynku pozwoliło nam tak dopracować naszą ofertę tak, by w pełni odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Trzeba jednak pamiętać, że chociaż garaże blaszane są naszą specjalnością, to prezentowana oferta nie zamyka się wyłącznie na ich produkcji. Możemy Państwu zaproponować także inne wyroby z blachy.

W naszej ofercie znajdą Państwo również:

 • kojce dla psów,
 • hale magazynowe,
 • wiaty,
 • bramy garażowe,
 • blaszane szopy,
 • schowki.

Garaże blaszane dla klientów z całej Polski

Każde zamówienie to nowe wyzwanie, a priorytetem dla nas jest zrealizowanie Państwa indywidualnych potrzeb. To znaczy, że możemy wykonać konstrukcje według Państwa planu, właściwie w każdych wymiarach i w dowolnym kolorze czy materiale. Wszystko po to, by wybrany garaż był idealnie dopasowany do Państwa preferencji. Nasza oferta jest tak szeroka, że właściwie nie ma dla nas garażu niestandardowego. Zrealizujemy Państwa każdą wizję.

Swoją ofertę przede wszystkim kierujemy do klientów z następujących miast:

Ekspresowo realizujemy zamówienia do wszystkich powyższych miast i ich okolic. Dostarczamy nasze produkty również na terenie całej Polski – ta opcja dotyczy jednak dostaw hurtowych.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

Każdy nasz Klient może wybrać dowolny kolor blachy lub kombinację kolorów blachy z dostępnych kolorów. Na naszej stronie znajdą Państwo kalkulator wycen garażu, który pomoże Państwu oszacować cenę garażu określonych wymiarów i parametrów. Zawsze jednak mogą Państwo liczyć na atrakcyjne ceny. W naszej firmie pracują najlepsi fachowcy i profesjonaliści w swojej dziedzinie.

W poszukiwaniu inspiracji i pomysłu na swój garaż, zapraszamy do obejrzenia naszej internetowej galerii – tam znajdą Państwo przykłady naszych realizacji.

Wiemy, jak ważne jest, aby wydane przez Państwa pieniądze nie poszły na marne. Dlatego staramy się służyć radą i pomocą na każdym etapie współpracy – przed montażem, lub jeszcze przed przyjęciem zamówienia doradzamy naszym klientom, jak dobrze przygotować podłoże dla garażu.

Na pierwszym miejscu: indywidualne podejście do klienta

W naszej firmie najważniejsze jest zdanie klienta. Na każdym etapie realizacji zamówienie dbamy o to, aby klient był tego świadomy. Jeśli tylko chce – sam określa parametry konstrukcji – my starannie realizujemy tę wizję. Taki rodzaj działania pozwala nam modyfikowanie procesu produkcji, duży asortyment materiałów (w tym szeroki wybór blach w kolorach z palety RAL połysk i matowych) i przede wszystkim fachowa i profesjonalna załoga z dwudziestoletnim doświadczeniem w wykonywaniu i montażu lekkich konstrukcji stalowych.

Standardowy blaszak czy własny projekt?

Jeśli w ofercie gotowych produktów znajdą Państwo to, czego potrzebują, to my z przyjemnością zrealizujemy zamówienie. Sprawdzone rozwiązania często okazują się najlepsze, dlatego garaż blaszany o wymiarach 3 x 5 metrów cieszy się wśród naszych klientów dużym zainteresowaniem. Niemniej jednak potrafimy sprostać nawet największym wyzwaniom projektowym – dlatego warto przedstawić nam swój pomysł – z chęcią podejmiemy się nawet najbardziej wymyślnego zdania!

Jak nasza usługa w czterech krokach:

 1. Składają Państwo zamówienie.
 2. 2 dni przed montażem kontaktujemy się z Państwem i uzgadniamy dokładną godzinę przyjazdu.
 3. Na realizacje zamówienia nie czekają Państwo dłużej niż 1 tydzień.
 4. Montujemy garaż, który jest gotowy do użytku!

Dowiedz się więcej?

Odwiedź naszego bloga – tam znajdziesz porady, które pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt. Jeśli jednak nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, to skontaktuj się z naszą firmą. Na każde pytanie lub wątpliwość odpowiemy tak szybko, jak tylko to możliwe.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426