bramy garażowe

Bramy garażowe

Masz samochód, motocykl lub inny sprzęt, który jest dla Ciebie ważny. Dobrze wiesz, że warto go zabezpieczyć. Przechowywanie pojazdów lub innych cennych rzeczy na zewnątrz naraża je nie tylko na kradzież, ale przede wszystkim na permanentne działania czynników atmosferycznych. Wielu wie, jak cenne jest to uczucie, kiedy po kilku latach ciągnącej się budowy możemy wreszcie wstawić auto do własnego garażu albo o ile spokojniej obserwuje się burzę, kiedy nasi bliscy i nasz dobytek są zabezpieczeni.

Blaszane garaże to przede wszystkim ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązanie. Jeśli potrzebujesz przestrzeni do przechowywania auta, maszyn, narzędzi to wybór naszej blaszanej konstrukcji garażowej jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Nasze produkty zagwarantują bezpieczeństwo Państwa rzeczom, ich instalacja nie wymaga czekania i uzyskiwania administracyjnych pozwoleń. Tydzień po zamówieniu możesz już w pełni korzystać z garażu, który u nas kupisz.

Oferta Świata Garaży jest odbiciem tego, co przez lata mówili nam nasi klienci. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze produkty, montaż i obsługa klienta były wysokiej jakości. Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki profesjonalnie, zawsze służą radą i doświadczenie; używają markowych sprawdzonych narzędzi. Materiały, z których wykonane są nasze konstrukcje z najlepszych dostępnych materiałów budowlanych, odpornych na korozję i niszczenie.

Blaszane konstrukcje naszej firmy są odpowiednio zabezpieczone, dostosowane do panujących warunków atmosferycznych.

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. Wiemy, że kupno naszych produktów wiąże się dla Państwa z niemałym jednorazowym wydatkiem, dlatego robimy wszystko, aby to była inwestycja na długie lata.

Bramy garażowe ze Świata Garaży

Jako producent konstrukcji blaszanych, który jest obecny na rynku od dwóch dekad zdajemy sobie sprawę, że dla wielu rozwiązaniem nie jest instalacja całej metalowej konstrukcji, a jedynie jej fragment. Dlatego oferujemy również bramy garażowe dostosowane do różnego typu budynków, które ułatwią Państwu codziennie funkcjonowanie.

Jeśli Państwa garaż ma nieszczelną lub uszkodzoną bramę lub budują Państwo dom z garażem – bramy garażowe produkowane przez naszą firmę będą świetnym i funkcjonalnym dopełnieniem budowy. W ofercie tanie bramy garażowe, które spełnią Państwa oczekiwania pod względem jakości, wyglądu, funkcjonalności oraz oczywiście ceny.

Jeśli wybieracie Państwo bramę, która posłuży jako wejścia do schowka lub magazynu, to rekomendujemy otwarcie z drzwiami jednoskrzydłowymi. W przypadku kiedy to ma być to brama do garażu, w którym będzie przechowywany samochód polecamy zamontowane bramy garażowej, dającej możliwość swobodnego wjeżdżania i wyjeżdżania autem.

Kolejnym możliwym rozwiązaniem do zastosowania rozwiązaniem są dwuskrzydłowe drzwi garażowe, choć największą popularnością cieszą się podnoszone bramy garażowe – proste w obsłudze, łatwe w codziennym użytkowaniu, zapewniają dodatkową ochronę przed ewentualnym włamaniem i próbą kradzieży.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie wykonane są z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Dotyczy to również bram garażowych. Mogą być one dostosowane do Państwa wymagań i potrzeb. Dzięki bogatej ofercie mogą Państwo wybrać dowolnych rozmiarów i kolorów bramę, zarówno garażową, jak i furtkę. Oferta obejmuje także klamki, zamki i wkładki. Możemy wykonać bramę:

  • wyłącznie z zamkniętych profili,

  • z dodatkowym ociepleniem,

  • z użyciem blachy powlekanej, która zwiększy wytrzymałość bramy,

  • z blachy łudząco przypominającej drewno mającej poziome przetłuczenia i szeroki panel,

  • z blachy w wybranym kolorze z poszyciem szerokim panelem,

  • z szerokimi przetłuczeniami (18 cm) w poziomym układzie,

  • z efektem połysku lub matową.

Nasze bramy nie są gotowymi produktami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są stosowane w budownictwie rozwiązania, więc dopasowujemy konkretne zamówienie pod wytyczne klienta. Wykorzystujemy technologie konstrukcyjne, które pozwalają nam konstruować i sprzedawać bramy garażowe uchylne, otwierane na boki lub podnoszone do góry (w zależności od konstrukcji i potrzeb). Wszystkie charakteryzują się:

  • wysoką sztywnością skrzydła bramy garażowej,

  • zamkami, wykorzystującymi najnowsze technologie zabezpieczające,

  • płynnością ruchu unoszenia.

Materiały, z których produkujemy nasze garaże blaszane spełniają normy i standardy współczesnego budownictwa. Blacha użyta w produkcji bram garażowych cechuje się wytrzymałością, trwałością a także odpornością na różne warunki zewnętrzne i atmosferyczne także upływ czasu, który często przyczynia się do niszczenia materiału.

Sprawdź naszą pełną ofertę

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości zachęcamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na każde pytanie a także udzielą niezbędnych informacji związanych z realizacją projektów. Służą radą i pomocą na każdym etapie naszej współpracy.

Nasze bramy garażowe to połączenie niskiej ceny, wysokiej jakości i wygody w użytkowaniu – dbamy, aby bramy były perfekcyjnie dopasowane do budynku, w których mają zostać zainstalowane. Doradzamy i pomagamy w doborze – jeżeli nie wiedzą Państwo, jaki rodzaj bramy sprawdzi się w danej konfiguracji – zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze.

Prowadzimy sprzedaż także za pomocą serwisu Allegro. Wystarczy wyszukać naszą ofertę po frazie bramy garażowe allegro. Na stronie znajdą Państwo bramy garażowe Opole.

Oferta Świata Garaży obejmuje także drzwi garażowe. To świetne rozwiązanie, które nie zmusza do otwierania całej bramy. W ofercie znajdują się również kształtowniki, profile ocynkowane, profile stalowe zamknięte, kotwiczenie, blacha akrylowa, kontenery magazynowe.

Zrealizowaliśmy mnóstwo zleceń dla klientów z całego kraju, którzy odwdzięczyli się pochlebną i rzetelną opinią na nasz temat. Dbamy, aby oferowane produkty były solidne, bezpieczne, funkcjonalne i tanie.

Odezwij się do nas, opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz, podaj wymiary i materiały – napisz biuro@swiatgarazy.com lub zadzwoń +48 690 301 426, +48 690 892 862. Jeśli jednak nie jesteś pewien na co się zdecydować, daj nam znać, a my przedstawimy Ci możliwe opcje i rozwiązania, które będą najodpowiedniejsze.

 

Call Now ButtonZadzwoń 690 301 426